Miernik IBP Medical Model HDM99XP

Dializa wymaga precyzji i dokładności
hdm99bigMiernik HDM99XP pozwala na uzyskanie precyzyjnych pomiarów przewodności, temperatury, ciśnienia, przepływu, pH i napięcia. Opracowany przez specjalistów z ponad 30 letnim doświadczeniem w projektowaniu aparatury referencyjnej do dializy. HDM99XP jest inteligentnym urządzeniem wyposażonym w innowacyjną technologię, a efekt końcowy to produkt o doskonałym wskaźniku ceny do wydajności.

Zaawansowana technologia
Zaawansowana technologia procesora połączona ściśle z wysoko rozwiniętym oprogramowaniem analizy wyników powoduje, że mamy do czynienia z zupełnie nowym rodzajem przyrządu pomiarowego. Cechą szczególną jest najwyższy poziom dokładności, nieosiągalny w innych miernikach. Przejrzysty wyświetlacz graficzny oraz duże przyciski sprawiają, że HDM99XP jest wygodny w użyciu i obsłudze. W opcji menu do wyboru mamy obsługę w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, portugalskim i hiszpańskim.

Istnieją różne sposoby wyświetlania pomiarów, np. w formie wykresu. Wykresy są regulowane automatycznie w zależności od zakresu pomiarowego, a przedział czasu pomiaru może być wybrany przez użytkownika. Przebieg wszystkich parametrów pomiarowych może być wyświetlany w dowolnym czasie, może to znacznie ułatwić diagnostykę i postawić diagnozę. Jest również funkcja oscyloskopu, która na wyświetlaczu wskazuje pomiar napięcia. Pomiary przewodności prowadzone w zakresie od 4 do 199,99 mS / cm i są automatycznie aktualizowane. Odczyt temperatury jest kompensowany w mikrosimensach lub millisiemensach, w zależności od tego, który został wybrany.

HDM99XP2_InterfaceMiernik HDM99XP jest wyposażony w interfejs RS232 do łatwego podłączenia do komputera. Specjalny adapter interfejsu (opcj) pozwala na podłączenie miernika do komputera za pośrednictwem interfejsu USB.
Oprogramowanie IBPView pozwala użytkownikowi na zbieranie danych z miernika HDM99XP i przedstawienie tych pomiarów w formie graficznej.

Jakość
HDM99XP posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO13485 i normę CE. IBP Oferuje również usługi kalibracji rocznej.

Rodzaje pomiarów

  • IBPView300Przewodność
  • Temperatura
  • Ciśnienie
  • pH
  • Przepływ
  • Napięcie
  • Częstotliwość
  • Długość czasu pomiaru
  • Zdarzenia

Miernik HDM99XP folder i specyfikacja